Menu nawigacji stron

Zdrowie i pieniądze. Bilans kosztów choroby oraz inwestycji w zdrowie – Inspirujący Czwartek – 04. 12.2014

4. XII. 2014 Centrum Inicjatyw Społecznych we współpracy ze Stowarzyszeniem Twoje Życie w Twoich Rękach zaprasza na ostatnie już w tym roku spotkanie z cyklu Inspirujące Czwartki pod tytułem: Zdrowie i pieniądze. Bilans kosztów choroby oraz inwestycji w zdrowie.

Mottem tegorocznego cyklu jest: „Utrzymać zdrowie do późnej starości, to arcydzieło mądrości i jedna z najtrudniejszych części wielkiej sztuki życia.” Stąd w podsumowaniu planujemy zając się sprawą trudną i często drażliwą, zadać sobie pytania: Ile dzisiaj kosztuje choroba? Ile trzeba wydać na ochronę zdrowia? Co się bardziej kalkuluje, leczyć czy zapobiegać?

Przy różnych okazjach ludzie życzą sobie i komuś dużo zdrowia i dużo pieniędzy. Mawia się “miej zdrowie, a reszta sama przyjdzie”. A Ty? Co robisz dzisiaj, żeby w przyszłości zachować zdrowie? Jak sobie radzisz z tym finansowo? Na spotkaniu podpowiemy, co zrobić aby jak mniej lub wcale nie chorować, a także w jaki sposób można skutecznie, zdrowotnie i finansowo, pomagać sobie oraz innym?

 

Spotkanie poprowadzi: mgr Wojciech Karpowicz – kulturoznawca, Prezes Stowarzyszenia Twoje Życie w Twoich Rękach Odbędzie się ono, jak zwykle, w Centrum Organizacji Kulturalnych GCOP “Perełka”, Gliwice, ul. Studzienna 6 w godzinach 17.00-18.30. Wstęp wolny.

serce____

 

 

 

 

468 ad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>