Menu nawigacji stron

SUBSTRAT amino-mineralny DINO-96 = ENERGIA TWOJEGO ŻYCIA

Substrat amino-mineralny

 

Pierwszy w skali światowej, otrzymany przez człowieka, substrat emitujący energo-informacje wskazująca jak powinny prawidłowo działać systemy lub poszczególne komórki żywego organizmu (rośliny, zwierzęcia lub człowieka). Pod wpływem energo-informacji komórkowej systemy i komórki mające odchylenie od normy (niezależnie od przyczyny) natychmiast pokazują na powierzchni ciała miejsca przyczyny czy też stany zapalne wewnątrz ciała, widoczne “gołym” okiem (wstępna diagnostyka!).

Równocześnie po naniesieniu,(bez względu na formę) na powierzchnię ciała, komórki, czy też całe systemy mające odchylenie od normy niezależnie od przyczyny, pobierają do wnętrza komórki (np. kości, krwi, wątroby itp.) te molekuły związków, które są potrzebne w strukturze komórkowej. Bezpośrednio: powierzchnia ciała – wnętrze komórki. Pierwsi i jako jedyni na świecie rozbijamy białko zwierzęce w 100% bez naruszania stereochemii! Dzięki rozbiciu wewnętrznej struktury molekularnej tuszy zwierzęcej (np. świni, konia itp. – rodzaj nie ma znaczenia!) i osłabieniu wiązań międzymolekularnych prawie do zera oraz aktywacji wiązań peptydowych, poszczególne składniki występują jako mikromolekuły związków i mają możliwość wnikania bezpośrednio do komórek organizmu pomijając typową drogę: przewód pokarmowy – układ krwionośny – wnętrze komórki (oczywiście w skrócie).

jako jedyny znany człowiekowi środek zdejmuje wszelkie blokady energo-informacyjne w organizmie, jako jedyny znany człowiekowi środek wyrównuje termo-bilans organizmu niemal natychmiast.

żaden środek kosmetyczny czy farmaceutyczny nie może się porównywać do jego wszechstronnego i skutecznego działania na organizm żywy (człowiek, zwierzę, roślina). Zastosowanie: profilaktyka, odżywczo-wzmacniający, regenerujący.

Otrzymaliśmy wzorcową matrycę prawidłowo działającej komórki. Jest w niej zawarta zbilansowana bioenergoinformacja. Jeśli znajdzie się ona w roztworze, roztwór staje się aktywny i wydziela promieniowanie różnego typu. Gdy to promieniowanie trafi na komórkę, która ma feler w budowie białka (skręcenie wiązania peptydowego) powoduje aktywizację tegoż białka i próbę samoistnej jego regulacji, czyli powrotu do prawidłowej budowy.

sam diagnozuje, gdzie są blokady energoinformacyjne lub stany zapalne wewnątrz ciała? Że to można zobaczyć gołym okiem?
Tak, to prawda. Pod wpływem substratu następuje aktywizacja wiązań wewnątrz komórek. To powoduje zmiany biochemiczne i biofizyczne objawiające się na powierzchni ciała czerwonymi zabarwieniami o różnym odcieniu. Można na tej podstawie wstępnie określić miejsce i stopień stanu zapalnego. Czasem można prześledzić, jak przebiega stan zapalny.

Najprościej mówiąc komórki, czy też systemy w organizmie żywym, po otrzymaniu bioenergoinformacji zaczynają „pracować”. Ale laik zapyta dlaczego?
Ponieważ pod jej wpływem następuje aktywizacja części składników zawartych w komórce żywej. Zachodzą zmiany chemiczne i biofizyczne umożliwiające funkcjonowanie prawidłowe.

Czy wspomniane czynniki mają związek z waszym zaleceniem by zawsze najpierw opryskać kręgosłup substratem, a później na mokrą powierzchnię nanieść krem ?
Tak! Ten prosty „zabieg” ma kapitalne, wręcz nieocenione znaczenie w każdym przypadku jakichkolwiek negatywnych zmian organizmu człowieka. Podobnie można zastosować kąpiel z dodatkiem substratu, a następnie krem . Zastosowanie tej metody powoduje bardzo szybką regulację termobilansu w organizmie. Mówiąc najprościej – wzajemną współzależność pracy poszczególnych systemów. Bioenergoinformacja jest przekazywana nie tylko przez rdzeń kręgowy, ale i poprzez roztwór wodny zawarty w komórce żywej i ściany międzykomórkowe.

A jeszcze prościej…
Pod wpływem negatywnych bodźców (np. uderzenia, temperatury, stresu itp.) powstają blokady przepływu energoinformacji pomiędzy danym systemem, organem, a mózgiem i odwrotnie. W tym momencie trzeba zaznaczyć, że do prawidłowej pracy naszego organizmu potrzebna jest wewnętrzna energetyka, która umożliwia przemiany biochemiczne i biofizyczne powodujące rozpad, czy składanie się potrzebnych składników dla życia. Należy pamiętać, że prawidłowy obieg i ruch elektronów powoduje zapewnienie energii potrzebnej do procesów analizy i syntezy. Do uporządkowania prawidłowego przepływu tychże elektronów stosuje się różnorodne metody: gimnastykę, masaż, akupunkunturę, zabiegi wodne różnego typu, psychoterapię, hipnozę, lekar­stwa itp. Każda z metod oddziałuje jednak tylko na pewien system lub grupę systemów – nigdy na wszystkie. Typowym przykładem jest ogólnie rozumiane lekarstwo. Działa na dany system, ale narusza inny, a więc wybiera się mniejsze zło. Substrat  dzięki wymienionym na wstępie właściwościom ma możliwość znoszenia blokad energoinfomatycznych w obrębie całego kręgosłupa i usuwania zawirowań przepływu elektronów.

 

Kontakt: biuro@twojezycie.org

 

DINO 96 – preparat z jemioły, mieszanka z 17 aminokwasów i minerałów, witamin, hormonów i enzymów. Organizm pobiera je jako budulec.

 

intro

 

 

 

468 ad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>