Menu nawigacji stron

Kurs Silva Intuition System – Gliwice, 24-25.09.2016

SILVA INTUITION SYSTEM

Zapraszamy Cię w podróż w głąb siebie, w świat piękna, siły, radości, spełnienia, spokoju… Wspaniałą, niekończącą się drogę!

Już 24-25.09.2016 w Gliwicach możesz wziąć udział niezwykłym wydarzeniu – kursie własnej intuicji.

Kropla Źródła Energii w Tobie

Czym jest duchowość człowieka? Czy jesteśmy istotami ludzkimi, które mają doświadczenia duchowe, czy istotami duchowymi, które mają doświadczenia ludzkie?… Wielu badaczy zajmujących się sprawami wyższej świadomości, włączając w to filozofię wielu religii uważa, że jako ludzie jesteśmy częścią Uniwersalnego Źródła Energii i jesteśmy jednością z tym Źródłem. Na seminarium nauczysz się używania Twoich zdolności percepcji pozazmysłowej na głębszych poziomach.

Odkrywanie celu (misji) swojego życia

Oddajemy się karierze zawodowej nierzadko kosztem czasu, zdrowia, czy relacji z tymi, których kochamy. Gonimy za prestiżem, gromadzimy coraz wspanialsze gadżety, wspinamy się na kolejne szczeble kariery… by w pewnym momencie zauważyć, że drabina oparta jest o nie tę ścianę… Czy miałeś kiedykolwiek wrażenie, że czegoś Ci brakuje, że pragniesz od życia czegoś więcej? Na seminarium poznasz technikę, która pomoże Ci odkryć cel – misję swojego życia oraz nauczysz się w jaki sposób włączyć intuicję, aby pokierować własnym życiem w harmonii ze sobą samym i zacząć angażować się w bardziej przemyślane działania.

Świat materii nieożywionej – intuicyjnie

Ćwiczymy intuicyjne badanie poziomu materii nieożywionej – zaczynając od własnego mieszkania, a kończąc na poziomie metali. Jest to przygotowanie do „dostrajania się” za pomocą wyobraźni do energii przedmiotów i swobodne poruszanie się po tym poziomie materii i energii. Ćwiczenia te pomogą Ci w sytuacjach, gdy pragniesz dokonać zakupu czegoś, co może być dla Ciebie poważnym wydatkiem jak: samochód, mieszkanie, dom, jacht, itp. Po kursie będziesz w stanie wyczuć intuicyjnie czy to, co chcesz nabyć jest dobre dla Ciebie i czy nie ma tam jakichś zagrożeń i nieprawidłowości, negatywnych energii, których Twoja świadomość nie jest w stanie zauważyć.

Świat materii ożywionej – intuicyjnie

Intuicyjnie badamy poziom roślin, zwierząt oraz człowieka. Dla osób nieprzygotowanych może to zabrzmieć dziwnie, ale dzięki tym ćwiczeniom możesz nauczyć się komunikacji subiektywnej (za pomocą myśli i wyobraźni) ze światem roślin i zwierząt… Taka komunikacja możliwa jest ze względu na istnienie pola, które łączy nas wszystkich – ludzi… zwierzęta… całą materię. Nie wierzysz? Można się o tym bardzo szybko przekonać kończąc Silva Intuition System. Subiektywnie (w wyobraźni) przeprowadzisz również badanie anatomii człowieka. To ćwiczenie jest przygotowaniem do pracy nad swoim zdrowiem i pomocy innym w sprawach zdrowia…

Ćwiczenie z psychometrii

Twój partner umieści w Twoich dłoniach nieznany Ci przedmiot. Twoje oczy będą zamknięte i będziesz proszony, aby za pomocą intuicji i wyobraźni opisać swoje odczucia i wrażenia dotyczące tego przedmiotu. Jest to fantastyczna zabawa, a jej wyniki mogą Cię bardzo zaskoczyć!

Rozwiązać problem i znaleźć właściwą drogę

Jak rozwiązać problem, który wydaje się nie do rozwiązania? Już dla samego nauczenia się tej techniki i korzystania z jej dobrodziejstw, warto uczestniczyć w tym kursie! Można ją stosować do: poprawy i utrzymania zdrowia, rozwiązywania problemów w biznesie, znalezienia właściwej pracy, uzyskania awansu, lepszej pensji, radzenia sobie z trudnymi współpracownikami, lepszego zarządzania ludźmi, założenia własnego biznesu, znalezienia partnera życiowego, utrzymania i polepszenia swojego obecnego związku, utrzymania związku z dziećmi, edukacji i nauki, pokonywania irracjonalnych lęków, poczucia winy związanej z przeszłością, wątpliwościami dotyczącymi przyszłości, znalezienie celu w życiu, itp.

Mentalna ochrona i autoenergetyzacja

Twoje myśli tworzą Twoją rzeczywistość. Możesz ich używać świadomie, by wzmacniać poczucie bezpieczeństwa, lub je osłabiać i być podatnym na wpływy z zewnątrz. Jest to technika mentalnej ochrony przed wpływem negatywnych energii, ochrona przed własnym negatywnym myśleniem oraz kierowanymi w naszą stronę negatywnymi myślami. Ochrona przed wszystkim, co niepotrzebne. Jest to również wspaniała technika auto-energetyzacji – pozbycie się uczucia zmęczenia lub wypełnienie się odpowiednią energią przed trudnym dniem, zawodami sportowymi, wyczerpującą pracą, itp.

Włącz umysł w proces powrotu do zdrowia

Specjalne miejsce na kursie Silva Intuition System ma zdrowie. Ta część seminarium związana jest z psychoneuroimmunologią, czyli nauką w jaki sposób Twoje myśli i Twoje emocje wpływają na pracę Twojego systemu odpornościowego. Nauczysz się techniki włączania umysłu i emocji do procesu utrzymania lub poprawy Twojego zdrowia. Są lekarze, którzy twierdzą, że nie ma chorób nieuleczalnych – mogą być tylko nieuleczalni pacjenci. W momencie, gdy włączasz do powrotu do zdrowia swoje wewnętrzne środki: wolę, przekonanie, wyobraźnię, wizualizacje i pragnienie serca – to, co wydaje się niemożliwe, staje się możliwe. Przekonało się o tym tysiące absolwentów, którym poznane na kursie Metody Silvy techniki pomogły uzyskać pełnię zdrowia nawet w sytuacjach, gdy oficjalna medycyna była bezradna. Przećwiczysz również techniki pomocy innym w zdrowiu, pomocy cierpiącemu człowiekowi i przyspieszenie jego procesu zdrowienia, szczególnie w sytuacjach silnego połączenia emocjonalnego. Warto zaznaczyć, że badania naukowe ostatniej dekady uwiarygodniły fakt, że uzdrawianie na odległość istnieje i jest możliwe.

Kurs 2-dniowy, ok. 20 godz.

Cennik:

570 zł – dla osób nowych,
260 zł – dla absolwentów kursu podstawowego,
100 zł – powtarzający kurs

 

Wpłaty na konto: Wojciech Karpowicz, 37 1090 1766 0000 0000 7523 3470

silva logo

468 ad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>