Menu nawigacji stron

Kurs rozwoju samoświadomości metodą SILVA LIFE SYSTEM – Gliwice – 14-15 maja 2016

Silva Life System

 

Wykładowca: Andrzej Wójcikiewicz

http://silva.alpha.pl/index.php/teachers/andrzej-wojcikiewicz/

 

Panowanie nad myślami

Energia podąża za Twoimi myślami. Jeśli chcesz cokolwiek zmienić w życiu – musisz umieć kontrolować swoje myśli, bo to o czym myślisz, to przyciągasz. Na kursie nauczysz się sposobów kierowania myśli w stronę rozwiązań, których pragniesz, pozbywania się negatywnych przekonań (tych świadomych i nieświadomych) oraz kontroli emocji nawet w sytuacjach trudnych.

Zarządzanie stresem

Istnieje wiele naukowych dowodów na to, że stan rozluźnienia powoduje u ludzi wiele pozytywnych zmian fizjologicznych, takich jak lepsza przemiana materii, wzmocnienie systemu odpornościowego, eliminacja napięć. Na kursie poznasz techniki medytacji dynamicznej, która uważana jest za jeden z najskuteczniejszych sposobów obniżenia poziomu stresu oraz utrzymania lub poprawy zdrowia.

Lepsza pamięć

Nauczysz się włączać swoją wyobraźnię (prawą półkulę mózgową) do procesu zapamiętywania. Nauczysz się sposobu zapamiętywania materiału przeczytanego, wysłuchanego (wykłady) oraz zdawania egzaminów. Ta część kursu bardzo przydaje się wszystkim, którzy studiują, uczą się czegoś i chcą otrzymywać lepsze oceny – niezależnie czy to jest szkoła podstawowa, czy habilitacja.

Łatwe zasypianie

Bezsenność i zaburzenia snu stają się plagą XXI wieku. Powodują zmęczenie, brak koncentracji, zmniejszenie wydajności w pracy. Osoby dotknięte tym problemem sięgają albo po alkohol jako „naturalny” środek nasenny, lub po środki farmaceutyczne, mające najczęściej niepożądane skutki uboczne i uzależniające. Nauczana na kursie technika “kontroli zasypiania” pozwala na pozbycie się bezsenności w sposób szybki i prosty. Efektem jest naturalny, głęboki, fizjologiczny sen.

Redukcja nadwagi

Nadwaga jest kolejną plagą wielu współczesnych społeczeństw. Regulując za pomocą swojego umysłu mechanizmy kontrolujące apetyt i programując odpowiednie zachowania  osiągniesz pożądaną wagę i zrzucisz nadmiar swoich kilogramów.

 

…i jeszcze więcej korzyści:
  •  Pozbywanie się ograniczających przekonań
  •  Utrzymanie wiecznej młodości
  •  Niepotrzebny budzik
  •  Jak nie zasypiać za kierownicą
  •  Jak usunąć ból głowy
  •  Koniec z paleniem papierosów
  •  Pomoc innym

Włączenie intuicji do podejmowania decyzji

Cały kurs Silvy – niezależnie od tego, czy jest to SILVA LIFE SYSTEM, czy jego druga część, czyli SILVA INTUITION SYSTEM, uczy świadomego wykorzystywania intuicji do podejmowania odpowiednich decyzji. Jeśli używasz wyłącznie logiki – możesz popełniać wiele błędów. Na kursie poznasz trzy techniki, które pozwolą ci na podejmowanie decyzji wynikających zarówno z logicznej analizy faktów jak i  informacji intuicyjnych. Pomaga to unikać błędów zarówno w sytuacjach biznesowych, osobistych, jak i w codziennym życiu.

Zapraszam na seminarium dające wiele praktycznych technik do łatwego nauczenia się i natychmiastowego wykorzystania w codziennym życiu!

OPINIE PRAKTYKÓW

 

Kurs 2-dniowy, ok. 20 godz.

Cennik:

  • 570 zł – dla osób nowych
  • 210 zł – dla absolwentów kursu podstawowego
  • 100 zł – powtarzający kurs

Kontakt do organizatora: Wojciech Karpowicz, +48 601 709 690, wojciech@karpowicz.eu

http://silva.alpha.pl/index.php/organizers/wojciech-karpowicz/

 

30482_10150205831075647_5410484_n

 

 

 

 

 

 

 

 

http://silva.alpha.pl/index.php/kursy/nowe-kursy-od-2015-roku/

 

Już 24-26 września 2016 w Gliwicach edycja SILVA INTUITION SYSTEM.

468 ad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>