Menu nawigacji stron

Konferencja EM

I Górnośląska Konferencja “Mikroorganizmy: ich rola w środowisku miejskim i wiejskim, w glebie, w życiu roślin, zwierząt i człowieka”

Konferencja odbędzie się w dniu 2 marca 2013 roku, w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach, przy ulicy Jana Pawła II 5a, w godzinach 10.00 – 15.00

Jako organizacja społeczna promujemy ekologię w oparciu o innowacyjne technologie naturalne, przeznaczone do stosowania w szeroko rozumianym rolnictwie. Wdrażane rozwiązania sprawdzane i wykorzystywane są z powodzeniem zarówno w terenach pozamiejskich (pola uprawne, hodowla zwierząt), jak też w obszarach miejskich (tereny zielone).

Konferencja stanowi kolejny etap wprowadzający technologie Pro Bio EM w obszar województwa Śląskiego. Beneficjentami spotkania są rolnicy, hodowcy, sadownicy, pszczelarze i ekolodzy.

Konferencja przyczynia się do powszechnego wdrożenia jakości biologicznej w produkcję rolną oraz stan zieleni miejskiej.

Poszukujemy sponsorów oraz darczyńców. Otrzymane środki finansowe przeznaczone będą na materiały informacyjne dla uczestników spotkania oraz promocję medialną wydarzenia.

Logotyp sponsora zostanie umieszczony we wszystkich nośnikach informacyjnych z opsiem “Sponsor Konferencji”. Wspólnymi siłami przyczyńmy się do wymiany i rozpowszechnienia wiedzy o bardzo dużym znaczeniu i roli środowiskowej.

Przyjmiemy również wszelką pomoc w promocji Konferencji.

Wykorzystanie technologii stosowania mikroorganizmów Pro Bio EM poparte jest już kilkuletnią praktyką na polach uprawnych, w sadownictwie, w pszczelarstwie, wśród działkowców oraz w wielu gospodarstwa domowych. Każda forma pomocy, a szczególnie instytucjonalna, znacząco przyczyni się do jeszcze bardziej powszechnego wykorzystania tych doświadczeń na terenie całego Województwa Śląskiego.

Zobacz:

ProBio Emy zamiast chemii dla rolników?

ProbioEmy w rolnictwie

Pożytecznie Mikrooroganizmy

Organizator konferencji:

Dorota Słupianek, tel. 884 150 714, d.slupianek@twojezycie.org

Więcej informacji pod tym linkiem:

https://twojezycie.org/wp-content/uploads/2013/02/pismo_konferencja_EM_2.3.13.pdf

konferencja_2.3.13_plakat_3


Informacje dodatkowe w tym temacie:

Artykuł o mikroorganizmach (kliknij)

468 ad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>