Menu nawigacji stron

Intensywny Trening Sprzedaży – Gliwice – 22.07.2014

Bezskutecznie próbujesz zwiększyć swoją sprzedaż?
Nie realizujesz swoich celów sprzedażowych, a może w ogóle jeszcze nic nie sprzedałeś?
Pomimo szczerych chęci ciągle coś Cię blokuje tak, że boisz się zacząć?

Dla wielu osób sprzedaż jest czymś, co budzi głęboki lęk i niechęć. Inni twierdzą, że zasadniczo nie mają z nią problemów, ale jednak jakoś im nie wychodzi. I pomimo lektury wielu bardzo mądrych książek z zakresu sprzedaży nic się nie zmienia. Dlaczego? Zwykle powodem jest to, że ta wspaniała teoria nie jest przekładana na praktykę, a to z kolei bierze się z braku wiary w siebie i swoje możliwości.

Rozwiązaniem tej sytuacji byłoby miejsce, gdzie nie tylko poznasz skuteczne i sprawdzone techniki sprzedażowe, ale też będziesz mógł od razu wypróbować je w praktyce, a dodatkowo skutecznie zwiększyć swoją pewność siebie.

To właśnie oferuje Ci Intensywny Trening Sprzedaży, na którym zrozumiesz na czym polega różnica między „suchymi technikami”, a konkretnymi technikami, przełożonymi od razu na praktykę i połączonymi z prawdziwym nastawieniem na olbrzymią sprzedaż.

Przygotuj się na naprawdę INTENSYWNY trening, który podwyższy Twoją pewność siebie oraz samoocenę, powodując WYSTRZAŁ Twojej sprzedaży ku górze.

Biorąc udział w tym szkoleniu:

dowiesz się jak skutecznie zwiększyć swoją sprzedaż
nauczysz się jak skutecznie radzić sobie z odmową – w sprzedaży wielokrotnie słyszymy „nie”, dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć jak sobie z tym radzić zarówno pod kątem technicznym (jak poprowadzić rozmowę, aby „nie” zmieniło się w „tak” ku zadowoleniu obydwu stron), jak i mentalnym. Chyba nie ma nic gorszego niż zacięcie się podczas rozmowy sprzedażowej?
poznasz niezwykle prosty system zarządzania i kontroli wzrostu sprzedaży osobistej oraz Twojego zespołu
dowiesz się jak naprawdę podwyższyć swoją samoocenę oraz pewność siebie

Trening ten jest wprost idealny dla handlowców, pracowników call center, przedsiębiorców oraz ludzi działających w MLM

Szkolenie poprowadzi Adam Mrowiec, współtwórca takich marek jak Intelektualnie.pl (firma szkoleniowa działająca na 12 rynkach na świecie), FastLangSystem.pl, PotrojnyEfekt.pl. Ekspert w dziedzinie sprzedaży i marketingu, zajmujący się tą tematyką od ponad 8 lat. Jak sam mówi: „Gdy zaczynałem swoją przygodę z biznesem, sprzedaż była moim najsłabszym elementem i miałem z nią duże trudności. Przyznam się Tobie w sekrecie, że na początku nic nie sprzedawałem. Mimo iż czytałem o kolejnych technikach sprzedażowych, niewiele to zmieniało. Dziś osoby, które ze mną współpracują mówią, że to niesamowite jak „sprzedaję bez sprzedaży”. Ta zmiana stała się możliwa dzięki połączeniu konkretnych technik sprzedażowych oraz rozwoju osobistego. Bez tego drugiego wzrost sprzedaży jest niemal niemożliwy, bo nie da się sprzedawać więcej nie będąc na to mentalnie gotowym.”

Opinie uczestników po Intensywnym Treningu Sprzedaży:

Bardzo mi się te zajęcia podobały, do tego stopnia, że postanowiłem uczestniczyć w następnych warsztatach. Nowy punkt spojrzenia na proces sprzedaży i wymiana doświadczeń sprawiły, że mimo mojego 17 letniego doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń uznałem te zajęcia za wartość dodatnią.
Gorąco polecam!

– Jan Majda – sprzedawca ubezpieczeń

Intensywny Trening Sprzedaży jest to szkolenie, które jest w stanie zmienić każdego człowieka w profesjonalnego sprzedawcę. Na szkoleniu dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, które na pewno sprawdzę w najbliższym czasie.
Poziom energii na szkoleniu jest utrzymany ciągle na najwyższym poziomie, dzięki temu cała wiedza jaką Adam mi przekazuje zostanie na pewno na bardzo długo.

– Adrian Keler – niezależny handlowiec

Inwestycja w Twój rozwój wyniesie jedynie:
1 bilet → 197 zł
3 bilety – 591 zł → 497 zł
Pakiet roczny (20 biletów) – 3940 zł → 2497 zł

Termin: Wtorek, 22.07.2014 r. 18:00 – 20:00
Miejsce: Gliwice (dokładna lokalizacja po rezerwacji miejsca)

Zadzwoń, zarezerwuj swoje miejsce na najbliższy termin
i dowiedz się jak realnie zwiększyć sprzedaż.

https://www.facebook.com/events/784944731545975/

 

tel.: 503 026 596

e-mail: kontakt@wolfsmarketing.pl

468 ad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>