Menu nawigacji stron

Inspirujący Czwartek – 24.10.2013 – “Zarządzanie energią osobistą”

Najbliższe spotkanie w ramach Inspirujących Czwartków, które odbędzie się w dniu 24.10.2013.

“Zarządzanie energią osobistą” poświęcone będzie systemowi energetycznemu człowieka, jego budowie i funkcjonowaniu.

Doskonale są nam znane różnego rodzaju systemy funkcjonujące w organizmie człowieka, takie jak układ krwionośny, nerwowy, czy pokarmowy. Każdy z tych układów, każda jego komórka potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania odpowiednich składników biochemicznych i energetycznych – wymaga dostarczenia lub odprowadzenia energii, co nierozłącznie wiąże się z jej przepływem i transformacją. Jednak o systemie energetycznym człowieka w niektórych kręgach mówi się niewiele lub wcale, chociaż medycyna wschodu o kilku tysiącletniej tradycji opiera się głównie na nim.

Na spotkaniu omówimy możliwości kierowania procesami energetycznymi w naszym ciele, przeanalizujemy to, co odbiera i dodaje nam energię. Powiemy, jakie czynniki otoczenia mają wpływ na system energetyczny człowieka i które czynniki wewnętrzne uszkadzają go, a które wspierają; dlaczego zakłócenia w swobodnym przepływie energii przez ciało oraz zakłócenia i blokady w centrach energetycznych przyczyniają się do powstawania chorób i które rejony ciała są najbardziej podatne na ten proces i dlaczego. Podamy również kilka prostych ćwiczeń wspomagających prawidłowe funkcjonowanie tego systemu oraz zaprezentujemy skaner biopola.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Organizacji Kulturalnych GCOP “Perełka”, Gliwice, ul. Studzienna 6 w godzinach 17.00-18.30.

Poprowadzą:  Krystyna Kozikowska-Koppel – psycholog i  Elżbieta Łowińska biolog inaturoterapeuta.

Wstęp wolny.

Zainteresowanych zaprasza Centrum Inicjatyw Społecznych we współpracy ze Stowarzyszeniem Twoje Życie w Twoich Rękach.

468 ad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>