Menu nawigacji stron

Galeria zdjęć: Dzień Kobiet w Rybniku

8 marca 2014 w Kłokocinie (dzielnicy Rybnika) odbyła się wspaniała impreza “Dzień Kobiet” zorganizowana przez Rybnicki Klub Stowarzyszenia “Twoje Życie w Twoich Rękach”.

Organizatorki: Joanna Kądziołka (kierownik Klubu w Rybniku), Katarzyna Lewa oraz Monika Hulin przygotowywały tę imprezę od początku roku, aby wszystkie atrakcje tego wieczoru były dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Uczestniczki tego przyjemnego wieczoru pojawiły się punktualnie o godz. 18.00 i zostały przywitane różami przez panów: Darka i Jacka z Zespołu Bonamero.

Imprezę rozpoczął prezes Stowarzyszenia TŻwTR – Wojciech Karpowicz życząc wszystkim Paniom wspaniałej zabawy i jak najmilszych wspomnień z tego wydarzenia.

Panie wypiły kawkę, zjadły ciacho oraz obiadokolację, żeby nabrać sił przed tańcami. A następnie Zespół Bonamero rozpoczął rozkręcanie imprezy muzyką “dla każdej Pani”. Dało się słyszeć w Kłokocinie takie hity, jak: “Jesteś szalona”,  “Biały miś”, “Pszczółka Maja”, ale także “Comment ca va”, “Hands up”, czy “Facet to świnia” (utwór z dedykacją od prezesa dla organizatorek imprezy).

W trakcie wieczoru pojawiały się konkursy z cennymi nagrodami.

Do Karaoke zgłosiły się 3 Panie: Agnieszka, Gosia i Jowita, zaśpiewały dla nas “My Cyganie”, “Ona tańczy dla mnie” oraz “Aicha”.  Na najlepsze wykonanie głosowały wszystkie Panie zgromadzone w sali bankietowej Straży Pożarnej w Kłokocinie. Zwyciężyła Jowita, wygrywając komplet biżuterii wykonanej w Pracowni Artystycznej Joanny Kozioł (https://www.facebook.com/pracowniajoanny).

Agnieszka i Gosia zajęły ex aequo drugie miejsce otrzymując wejściówki do Salonu Fryzjerskiego “Afrodyta” mieszczącego się w Rybniku, przy ulicy Kilińskiego 29C. Po konkursie mogliśmy usłyszeć Jowitę jeszcze raz w utworze “Mamma mia”, ponieważ Panie domagały się bisu 🙂

W konkursie “Gorące krzesła” liczył się refleks i taktyka, ponieważ wygrać mogła tylko jedna Pani. A nagroda to wejściówka do Salonu Fryzjerskiego “Afrodyta”.

“Rewia mody” to ostatni z konkursów, w którym dwie drużyny Pań wybrane przez Kasię i Monikę miały za zadanie przebrać jedną Panią z każdej z drużyn korzystając z różnych rekwizytów. Świetna zabawa, genialne przebrania i trudny wybór przez specjalną komisją konkursową. Ostatecznie wygrała drużyna Kasi – otrzymała butelkę bąbelkowanego napoju wyskokowego.

Natomiast obie drużyny wygrały wspaniałą nagrodę: specjalne 2-godzinne spotkanie z ekspertem z PinStyle (http://pinolel.blogspot.com), stylistką, wiżażystką i fryzjerką Joanną Sroką, które odbędzie się 14-go marca (piątek)  w godz. 16.00-18.00 w sali szkoleniowej Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych (CRIS) przy ulicy Kościuszki 22 w Rybniku. Panie dowiedzą się jak dobrać stroje zgodne z ich typem sylwetki oraz jakie kolory pasują do ich typu kolorystycznego.

W pewnym momencie na parkiecie pojawił się nieco odmieniony Darek z Bonamero, aby poprowadzić krótki, widowiskowy podstawowy kurs salsy i bachaty. Wzięło w nim udział ponad 40 Pań, powtarzających kroki taneczne w rytm muzyki salsowej. Kurs zwieńczył pokaz bachaty w wykonaniu Darka i Joanny.

To był przedsmak tego, co miało czekać uczestniczki “Dnia Kobiet”. Po północy Jacek, Żaneta i Darek przyznali nagrody w konkursie dla najbardziej szalejących na parkiecie Pań: było to 10 podwójnych miesięcznych karnetów na kurs salsy w Szkole Tańca El Pachanguero z Rybnika (http://pachanguero.pl), który rozpoczyna się 31 marca o godz. 20.00

Dziękujemy wszystkim Paniom za udział w tej wesołej tanecznej imprezie.

Joanna Kądziołka, Katarzyna Lewa i Monika Hulin oraz Wojciech Karpowicz

P.S. Dodatkowy bonus – każda Pani uczestnicząca w “Dniu Kobiet” oraz jej znajome mają możliwość otrzymania zniżki na usługi Zespołu Bonamero – więcej szczegółów u Darka (http://Bonamero.pl/kontakt).

468 ad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>