Menu nawigacji stron

Czy kobiety same powinny decydować o swoim życiu?

Malinowa Kokarda„Malinowa Kokarda” to wydarzenie rozpoczynające cykl inspirujących spotkań dla kobiet w Rybniku.

24.04.2014 panie spotkają się o godz. 18:00 w restauracji Europa przy ul. Żołędziowej 100, aby porozmawiać o tym, dlaczego tak ważne jest, aby wyznaczać sobie cele finansowe i co z tego wynika. Wspólnie postaramy się odpowiedzieć na pytanie kto jest odpowiedzialny za nasze życie i czy w ogóle można żyć tak jak się chce i mieć w życiu pasje, zdrowie i świetny wygląd oraz jak to pogodzić z codziennością.

Kobiety często zapominają o tym, że same mogą decydować o tym jak wygląda ich życie. To wychowanie, rodzina, mąż, dzieci czy otoczenie wywiera presję i decyduje o ich życiu. Chcemy pokazać paniom, że to one mogą i powinny przejąć inicjatywę i odpowiedzialność za swoje życie, szczęście i spokój. Czasem wystarczy tylko odrobina inspiracji, spotkanie w gronie innych kobiet, wyjście do ludzi i zwykła rozmowa. Do czego wszystkie panie zachęcam – mówi Joanna Kądziolka, organizatorka spotkania.

W programie pojawi się 6 bloków tematycznych:

Dobór biżuterii

Dowiesz się jak dobrać rodzaj biżuterii do kształtu twarzy i do dekoltu.

Stylizacja

Stylistka przedstawi i scharakteryzuje 4 podstawowe typy sylwetek. Omówi też wrogów i przyjaciół poszczególnych sylwetek oraz porozmawiamy o doborze kolorów do figury.

Zdrowie 

Co robić, aby cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem i energią każdego dnia?

Finanse 

W tym bloku odpowiemy na pytania: kiedy i jak określać swoje cele finansowe w życiu, jakie są rodzaje inwestycji oraz co to są inwestycje alternatywne.

Pasja

Z kobietą biznesu, mamą dwóch chłopaków, porozmawiamy o tym jak można pogodzić bardzo wymagającą pasję z pracą zawodową oraz obowiązkami rodzinnymi.

Wybór drogi życiowej 

Porozmawiamy o różnych profilach osobowości i korzyściach z ich odkrycia, ponieważ nigdy nie jest za późno, aby ułatwić sobie życie.

W trakcie trwania spotkania przewidziane są nagrody od naszych partnerów, poczęstunek i świetna atmosfera 🙂

Już wkrótce podamy szczegółowe informacje o naszych ekspertach, którzy wystąpią dla Pań oraz o przewidzianych nagrodach.

Ilość miejsc: 37 (decyduje kolejność zgłoszeń).

Warunek uczestnictwa: rezerwacja miejsca poprzez wysłanie e-maila na adres:  rybnik@twojezycie.org

Kontakt z organizatorem:

Joanna
Klub Stowarzyszenia TŻwTR w Rybniku
e-mail: rybnik@twojezycie.org
tel. 662-037-445

468 ad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>