Menu nawigacji stron

Marek Madejski

O sobie

Jestem doświadczonym przedsiębiorcom z wieloletnim stażem oraz Liderem Klubu CashFlow. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, a szczególnie stosowanie wiedzy w praktyce.

Razem z Grzegorzem Kućmierzem, znawcą nowoczesnych technologii i bardzo aktywnym młodym przedsiębiorcą, prowadzimy w Gliwicach Klub CashFlow, który powstał z naszej pasji.

Misją naszej działalności jest niesienie dobrobytu ludziom poprzez ich edukację finansową oraz wspieranie przedsiębiorczości w każdej postaci. Temu właśnie służy innowacyjny program edukacyjny stworzony przez Roberta Kiyosaki’ego.

Czym się zajmuję

  • Organizacją i prowadzeniem spotkań Klubu Cashflow w Gliwicach według sprawdzonej strategii  dziesięciu tygodni, podczas których udostępniana jest wiedza, jak i co robią ludzie bogaci, aby pomnażać swój majątek.

Promuję

  • Program Rozwoju Finansowego IQ stanowiący kompletne źródło wiedzy dla każdego, oparty o 10 kroków, w którym tempo nauki ustalasz sam, zyskując solidne podstawy do budowania swojej przyszłości finansowej
  • Zmianę sposobu myślenia o sobie i o własnych pieniądzach, dzięki czemu pojawi się przed Tobą zupełnie nowy świat…. świat bogatego ojca…. świat, który zna niewiele osób!
  • Rzeczywiste spojrzenie na pojęcia „wolności finansowej” oraz „niezależności finansowej”, niezależne od chwytliwych haseł różnych instytucji, których produkty mają zapewnić finansowy błogostan
  • Wiedzę, która pozwala podejmować własne i niezależne decyzje finansowe, na wzór takich postaci jak Robert Kiyosaki czy Donald Trump

Kontakt

tel.  601 885 570, mail: markom3@poczta.onet.pl

Strona : www.KlubCASHFLOW.pl/mgclub

http://www.youtube.com/watch?v=Rq4NpplOYlk