Menu nawigacji stron

Inspirujący Czwartek – 26.06.2014 – Wpływ terapii dźwięku na zdrowie człowieka w połączeniu z innymi technikami.

26. VI. 2014 Centrum Inicjatyw Społecznych we współpracy ze Stowarzyszeniem Twoje Życie w Twoich Rękach zaprasza na ostatnie już przed wakacyjną przerwą spotkanie z cyklu Inspirujące Czwartki:

Wpływ terapii dźwięku na zdrowie człowieka w połączeniu z innymi technikami.

Kiedy fala dźwiękowa przenika ciało, w jego komórkach dochodzi do wibracji, która potrafi ciało zdrowe wzmocnić, uodpornić na chorobę, a także wspomóc powrót do zdrowia, co oznacza, że możemy terapię dźwiękiem stosować jako wspomagającą przy leczeniu farmakologicznym.

Pod wpływem odpowiednio dobranych dźwięków ciało harmonizuje się, a umysł relaksuje i wycisza, pojawia się uczucie szczęścia i spokoju; polepsza się zdolność akceptacji wydarzeń i adaptacji do warunków życia.

Spotkanie poprowadzi:

Natalia Białowąs – studentka ostatniego roku Akademii Terapii Naturalnych we Wrocławiu.

Odbędzie się ono, jak zwykle, w Centrum Organizacji Kulturalnych GCOP „Perełka”, Gliwice, ul. Studzienna 6 w godzinach 17.00-18.30. Wstęp wolny.

 

Kolejne spotkanie po wakacyjnej przerwie przewidziane jest na 11.I X. 2014. W tematem

Kuchnia i filozofia – gotowanie wg pięciu przemian rozpoczniemy cały blok poświecony zdrowemu odżywianiu i pozbywaniu się toksyn z organizmu.

 

Realizatorzy Inspiracji życzą wszystkim udanych i zdrowych wakacji.

 

mini01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

468 ad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>